Działka budowlana Zakurzewo
Zakurzewo, kujawsko-pomorskie
- 149 000 zł
- 1 502 m²
- 99,20 zł/m²
Olga Krysiak
Skontaktuj się
Działka budowlana Zakurzewo
Zakurzewo, kujawsko-pomorskie
zaktualizowane:
28 kwietnia 2026
Działka budowlana Zakurzewo
Zaktualizowane: 28 kwietnia 2026
149 000 zł 1 502 m² 99,20 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 149 000 zł (99,20 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 1 502 m²
- kształt: prostokąt; pusta
- dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg
- Źródło: biuro nieruchomości: NIERUCHOMOŚCI NATALIA LAMKOWSKA, zaktualizowane: 28.04.2026
- numer ogłoszenia: MHN-GS-7936
Lokalizacja
- Adres: Zakurzewo, Grudziądz, grudziądzki, kujawsko-pomorskie
- Otoczenie: luźna zabudowa jednorodzinna, tereny zielone i rekreacyjne, las
Opis nieruchomości
Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska
Twoje miejsce na dom marzeń - Zakurzewo pod Grudziądzem
Wyobraź sobie poranek z kawą na własnym tarasie, w otoczeniu ciszy, zieleni i świeżego powietrza To wszystko może stać się Twoją codziennością dzięki tej wyjątkowej działce budowlanej położonej w miejscowości Zakurzewo, w gminie wiejskiej Grudziądz. (...)